ми підтримуємо україну нашими інженерами та українськими працівниками у захисті цивільної інфраструктури та військових.  

на суші та на морі

підтримати україну: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

     

 

Захист критичної інфраструктури (ЗКІ) має на меті забезпечити доступність послуг і функцій, які є життєво важливими для виживання.

До них відносяться енергетика, зв'язок, транспорт і медичне обслуговування. Критична інфраструктура - це не лише будівлі та споруди, а й системи постачання та послуги в широкому сенсі. Серйозні збої, такі як широкомасштабне відключення електроенергії, можуть спричинити серйозні економічні збитки і поставити населення під велике напруження або навіть поставити його під загрозу. Захист критичної інфраструктури включає в себе структурні, технічні, організаційні та правові заходи, спрямовані на запобігання таких збоїв, наскільки це можливо, або на швидке відновлення

 

Rhein-Tec Rhein Tec розробляє технічно захищені об'єкти, які можуть протистояти природним небезпекам, терористичним загрозам або бомбардуванням.

Землетрус, торнадо, цунамі чи терористичний напад із застосуванням вибухівки або гранат - наші об'єкти захищають інфраструктуру та працівників від будь-якої небезпеки, що може виникнути.

Більше інформації на цю тему можна знайти тут 

 
     

Сфера захищених мобільних укриттів є ядром нашої компанії. Скрізь, де є потреба в індивідуальному дизайні мобільного функціонального простору, ми вступаємо в гру як виробник у цій галузі. Разом з нашими клієнтами по всьому світу ми розробляємо мобільні рішення для забезпечення особливих умов в приміщеннях або укриттях. Гнучкість і технічна компетентність Rhein-Tec роблять нас надійним партнером відомих великих системних інтеграторів і вузькоспеціалізованих технологічних компаній.

Одним з основних напрямків діяльності підрозділу мобільних систем є реалізація найсучасніших систем мобільного зв'язку. Тут наші укриття використовуються як класичні телекомунікаційні кабіни різних розмірів аж до командних пунктів. Всі наші укриття можуть експлуатуватися на землі, а також можуть бути пристосовані майже до всіх транспортних засобів і кораблів. Крім того, що наші укриття використовуються виключно як укриття для зв'язку, вони також застосовуються для найсучасніших радіолокаційних систем і БПЛА в якості наземних станцій управління або командних пунктів для систем протиповітряної оборони.

Більше інформації на цю тему можна знайти тут 

     
     

Rhein-Tec є експертом у галузі кризової та оборонної медицини та фармації 

Світ змінюється. Через геополітичну ситуацію 75 мільйонів біженців наразі перебувають у бігах, а кількість надзвичайних погодних явищ невпинно зростає.

А тепер, на додачу до всіх цих викликів, ще й незаконна агресивна війна Росії проти України.

Планування, будівництво та експлуатація мобільної та модульної клініки вимагають великого досвіду і добре продуманої концепції - завжди адаптованої до різних лікувальних процедур і потреб, особливо в умовах війни на фронті, існують особливі вимоги до оперативності та мобільності.

Саме тому Rhein-Tec GmbH залучає до створення концепції використання не лише інженерів-механіків або аерокосмічних інженерів та архітекторів, але, перш за все, людей, які знайомі з процесами лікування та догляду за пацієнтами в умовах воєнного часу, таких як медперсонал та лікарі.

Rhein-Tec GmbH не лише планує та будує мобільні та напівстаціонарні медичні заклади для воєнних та кризових ситуацій, але й забезпечує швидке та ефективне управління логістикою, наприклад, у зонах стихійних лих та кризових ситуацій, де вона гарантує безперебійну роботу та швидку доставку матеріалів.

Саме тому Rhein-Tec GmbH залучає до створення концепції використання не лише інженерів-механіків або аерокосмічних інженерів та архітекторів, але, перш за все, людей, які знайомі з процесами догляду за пацієнтами, таких як медперсонал та лікарі.

Більше інформації на цю тему можна знайти тут